1. Група учнів у кількості 20 чоловік підтягувалася на перекладині. Результати підтягування були

такі: 10, 12, 7, 11, 16, 21, 13, 14, 14, 6, 7, 5,13, 12,10,9, 12, 10,11,5. Знайти моду, медіану, середнє значення.пожалуйста срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Женя.

Ответ:

Mo1=10  Mo2=12

Me=\frac{6+7}{2}=6,5

\frac{}{x}= \frac{10+12+7+11+16+21+13+14+14+6+7+5+13+12+10+9+12+10+11+5}{20} =\frac{218}{20}=10,9

Пошаговое объяснение:

Мода(Mo) це те що популярне

Медіана (Me) середнє число   якщо їх 2 тоді ці числа додають і ділять на 2

Середнє значення ( \frac{}{x} ) сума всіх чисел поділена на кількість