Памагити бистро Як зміниться число 120 якщо його спочатку зменшити на 30% а потім збільшити на

стільки ж відсотків? 5 клас

Ответы на вопрос

Отвечает Рахметова Зарина.

Відповідь: 109,2

Покрокове пояснення: 120*30%=36

120-36=84

84*30%=25,2

84+25,2=109,2