Як зміниться число 120 якщо його спочатку зменшити на 30% а потім збільшити на стільки ж відсотків.

ДУУУУЖЕ СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Альшевский Захар.

Відповідь: 109,2

Покрокове пояснення: 120*30%=36

120-36=84

84*30%=25,2

84+25,2=109,2

Отвечает Тверской Семён.

Ответ:120*30%=36

120-36=84

84*30%=25,2

84+25,2=109,2

Пошаговое объяснение: