Використовуючи знаки дії (а в разі потреби і дужки) запиши числа 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9 і 10 за

допомогою чотирьох двійок

Ответы на вопрос

Отвечает Чепчугов Миша.

Ответ:

22-22=0 або 2*2:2-2=0 або (2-2):22=0 або 2*2-2*2=0

22:22=1 або (2*2-2):2=1

2:2+2:2=2

2*2-2:2=3 або (2*2+2):2=3 або (2+2+2):2=3

2*2:2+2=4 або 2+2*2-2=4 або 2*2*2:2=4 або 2*(2+2-2)=4

2*2+2:2=5 або 2+2+2:2=5

2*(2+2)-2=6

2*2+2*2=8

22:2-2=9

2*(2+2)+2=10

щоб вийшло 7, на жаль, не змогла придумати

Пошаговое объяснение: