Запиши за допомогою чотирьох двійок і знаків арифметичних дій числа:0,2,3,8,44.Помогите пожалуйста.


Ответы на вопрос

Отвечает Королёва Лена.
2+2-2-2=0
2:2+2:2=2
2*2-2:2=3
2*2+2*2=8
22+22=44