Ширина прямокутника на 12,4м менше від його довжини, а периметр прямокутника 108,6м.Знайдіть

довжину, ширину і обчисліть його площу​

Ответы на вопрос

Отвечает Янаева Катёна.

Ответ:

х - ширина

х+12,4 - длина

2(х+х+12,4)=108,6

4х+24,8=108,6

4х=108,6-24,8

4х=83,8

х=20,95 м ширина

20,95+12,4=33,35 м длина

20,95*33,35=698,6828 м² площадь