СРОЧНО об‘єм першого Куба 125 м3, сума довжин усіх ребер другого Куба дорівнює 48 м. На скільки

площа першого Куба менша за площу другого Куба?

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Снежанна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

У куба 12 рівних ребер , тому

48 : 12 =4 (см) -довжина одного ребра

Довжина ребра першого куба

а= 5 см

Площа першого куба

S=a^2= 5^2= 25 cм2

Площа другого куба

S= a^2= 4^2= 16 см2

25- 16= 9 см2 на стільки площа першого куба менша за площу другого куба