Знайдіть сьомий член арифметичної прогресії якщо : а1=-1,5 , d=2,5​


Ответы на вопрос

Отвечает Каранашев Идар.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

an= a1(n-1)*d

a7= a1+6d

а7= -1,5 + 6*2,5= 13,5