З двох міст, відстань між якими 103,2 км, одночасно в одному напрямі виїхали автомобіль і

мотоцикл, який їхав попереду. Автомобіль наздогнав мотоцикл через 8 годин. Знайди швидкість автомобіля, якщо швидкість мотоцикла 58,7 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Шикулина Лена.

Ответ:

71,6

Пошаговое объяснение:

x - скорость автомобиля, км/ч.

103,2÷(x-58,7)=8

x-58,7=1032/80

x=12,9+58,7=71,6 км/ч