Довжина прямокутника дорівнює 15,2 дм, а ширина в 10 раз менша за неї. Знайти площу і периметр

прямокутника. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Фомушин Альоша.

Ответ:

a=15,2

b=a/10

S=a*b=15,2*15,2/10=15,2*1,52=23,104

P=a+b+a+b=15,2+15,2/10+15,2+15,2/10=15,2+1,52+15,2+15,2=33,44

Пошаговое объяснение: