Срібна підкова на щастя коштує 3 грн а золота 8 грн наскільки гривень дешевше коштують 3 золоті ніж

9 срібних

Ответы на вопрос

Отвечает Парфенчик Алиса.

Ответ:

3

Пошаговое объяснение:

3×8=24

3×9=27

27-24=3

Відповідь: на 3 гривні

Отвечает Тупицына Илария.

1)8•3=24грн- золоті

2)9•3=27грн-срібні

3)27-24=3 грн- дешевше коштують золоті ніж срібні