Знайдіть площу квадрата,описаного навколо кола,радіус якого 5 см


Ответы на вопрос

Отвечает Прутьян София.

Ответ:

100 см^2

Пошаговое объяснение:

площа квадрата S=a^2

r=1/2a     5=1/2a  a= 10cм

S=10^2      S=100см^2