Довжина прямокутника дорівнює 70 см, а ширина становить 0,2 від довжини. Знайдіть периметр і площу

прямокутника. Допоможіть​

Ответы на вопрос

Отвечает Становов Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 70 * 0,2 = 14 (см) - ширина

2) 2 * (70 + 14) = 2 * 84 = 168 (см) - периметр

3) 70 * 14 = 980 (см²) - площадь