У Каті на 5 яблук менше ніж у Галі. Скільки яблук у кожної дівчинки, якщо разом у них було 19 штук?


Ответы на вопрос

Отвечает Нарушев Егор.

Пошаговое объяснение:

Х - у Гали

(Х-5) у Кати

Х+(х-5)=19

2х-5=19

2х=24

Х=12 у Гали

12-5=7 у Кати

Ответ : У Гали 12.; У Кати 7

Отвечает Андрюхина Настя.
...........................