Знайдіть корінь рівняня0,3(x-2)=0,1x+2​


Ответы на вопрос

Отвечает Чернобровкина Надя.

Ответ:

13

Пошаговое объяснение:

0,3 * ( х-2) = 0,1х + 2

Алгоритм розв"язку :

1) розкриваємо дужки , перемножуючи одночлен з кожним членом многочлена .

2) переносимо невідоме  в ліву частину , а числа в праву , пам"ятаючи про зміну знаків.

3) знаходимо корінь рівняння

0,3 * (х - 2 ) = 0,1х + 2

0,3х - 2*0,3 = 0,1х + 2

0,3х - 0,6 = 0,1х + 2

0,3х -0,1х = 2 + 0,6

0,2х = 2,6

х = 2,6 : 0,2

х = 13

Перевірка :

0,3 * ( 13 - 2 ) = 0,1 * 13 + 2

0,3 * 11 = 1,3 + 2

3,3 = 3,3

ми отримали вірну рівність , отже корінь рівняння знайдено вірно

Відповідь : 13