Катер подолав відстань між двома портами за 4 год, а теплохід цю саму відстань – за 6 год.

Знайдіть швидкість катера та швидкість теплохода, якщо швидкість катера на 18 км/год більша за швидкість теплохода.

Ответы на вопрос

Отвечает Дюбанов Данил.

Нехай х - швидкість теплохода. Тоді швидкість катера = х+18

6х=4(х+18)

6х=4х+72

6х-4х=72

2х=72

х=72:2

х=36

Швидкість теплохода дорівнює 36 км/год, а швидкість катера (36+18)=54км/год

Відповідь: Швидкість катера дорівнює 54 кілометра за годину, а швидкість теплохода дорівнює 36 кілометрів за годину