Катер подолав відстань між двома портами за 3 год , а теплохід ту саму відстань - за 5 год . Знайти

швидкість катера і швидкість теплохода , якщо швидкість катера на 16 км/год більша за швидкість теплохода ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шишова Аня.

Ответ:

5х=3*(х + 16)

5х=3х + 48

5х-3х=48

2х=48

х=48 : 2

х= 24 (км/год) - швидкість  теплохода

24 + 16 = 40 (км/год) - швидкість катера

Відповідь :  40 (км/год) - швидкість катера , 24 (км/год) - швидкість  теплохода.

Пошаговое объяснение: