Катер пройшов відстань між двома портами за 3 години, а теплохід цю ж саму відстань за 4 години.

Знайдіть швидкість катера та теплохода, якщо швидкість катера на 8км/год більше швидкості теплохода.

Ответы на вопрос

Отвечает Беник Дарина.

Ответ:20 (км/год) - швидкість катера , 12 (км/год) - швидкість теплохода.

Пошаговое объяснение:

Розв'язок

Нехай швидкість теплохода х км/год, а катера - (х + 8 ) км/год, тоді

4х=3*(х + 8)

4х=3х + 24

4х-3х=24

2х=24

х=24 : 2

х= 12 (км/год) - швидкість теплохода

12 + 8 = 20 (км/год) - швидкість катера

Відповідь : 20 (км/год) - швидкість катера , 12 (км/год) - швидкість теплохода.