Задача . Катер подолав відстань між двома портами за 3 год, а теплохід цю саму відстань - за 4 год.

Знайдіть швидкість катера та швидкість теплохода, Якщо швидкість теплохода на 8 км/год менша ніж Швидкість катера Срочно поможіть ​

Ответы на вопрос

Отвечает Вовк Давид.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість катера - х км/год, тоді швидкість теплохода х - 8 км/год, за 3 години катер подолав відстань - 3х км, а теплохід цю саму відстань за 4 год 4(х-8) км. Складемо рівняння:

3х = 4(х-8)

3х = 4х - 32

3х - 4х = -32

х= 32 км/год швидкість катера

х - 8 = 32 -8 = 24 км/год. швидкість теплохода