Двоє мотоциклістів їхали назустріч один одному. Швидкість одного 48,5 км/год, і вона менша від

швидкості другого на 5,3 км/год. Через 0,6 год вони зустрілися. Якою була відстань між мотоциклістами на початку руху? (по діям)​

Ответы на вопрос

Отвечает Мусаев Дамир.

Ответ:

61,38 км

Пошаговое объяснение:

48,5+5,3=53,8

48,5+53,8=102,3 (їхня спільна швидкість)

102,3*0,6=61,38 км

Отвечает Бутерина Ксюша.

Ответ:

61,38

Пошаговое объяснение:

км/в год?