Арифметична прогресія задана формулою енного члена an=-2n+3 Знайдіть S10 Срочноооо


Ответы на вопрос

Отвечает Гулько Данил.

Ответ:

-80

Пошаговое объяснение:

Підставляємо в формулу числа і шукаємо перші члени прогресії

а1=1

а2=-1

а3=-3

Звідси d=-2

Тому S10=(2*1-2*9)/2*10=(2-18)*5=-16*5= - 80

Або

а1=1

а10=-17

S10=(1-17)/2*10=-16/2*10=-8*10= - 80