Задача якщо картоплю з контейнера наповнити 4однакові мішки то в ньому залишиться 200кг,а

якщонаповнити 6 таких мішків,толишиться120кг.Чому дорівнює маса мішка картоплі?

Ответы на вопрос

Отвечает Парфентьев Антон.

Ответ:

ПошагоПісля того, як з контейнера в мішок набрали моркву, то в контейнері моркви стало менше, але загальна кількість моркви не змінилася.

Тому 3 повні мішки + 96 кг моркви дорівнює 5 повним мішкам + 28 кг. Нехай 1 мішок ми позначимо як у, тоді 3 мішки — у * 3, а 5 мішків — у * 5. у * 3 + 96 = у * 5 + 28; у * 2 = 96 - 28; у * 2 = 68; у - 68 : 2; у = 34. Відповідь: маса одного мішка 34 кг.

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

34

Пошаговое объяснение:

ПошагоПісля того, як з контейнера в мішок набрали моркву, то в контейнері моркви стало менше, але загальна кількість моркви не змінилася.

Тому 3 повні мішки + 96 кг моркви дорівнює 5 повним мішкам + 28 кг. Нехай 1 мішок ми позначимо як у, тоді 3 мішки — у * 3, а 5 мішків — у * 5. у * 3 + 96 = у * 5 + 28; у * 2 = 96 - 28; у * 2 = 68; у - 68 : 2; у = 34. Відповідь: маса одного мішка 34 кг.