СРОЧНООО ! знайти суму п'яти перших членів арифметичної прогресії якщо b1 = 2 , b3 = 18​


Ответы на вопрос

Отвечает Лягина Леся.

Ответ:

90

Пошаговое объяснение:

d=8

S5=(2a1+(n-1)d/2) * n = (2*2+4*8/2)*5=90

В скобках это типа вся дробь