Довжина основи рівнобедріного трикутника-15см, а довжина бічної сторони 80% від довжини

основи.Знайди перимтр трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Женя.

Ответ:

39 см

Пошаговое объяснение:

бічна сторона дорівнює 15÷100×80=12 см

Р=12×2+15=39 см