Одна сторона трикутника в 3 разів менша від другої і на 16 дм менша від третьої. Знайдіть сторони

трикутника, якщо периметр дорівнює 66 дм.

Ответы на вопрос

Отвечает Пак Вика.

Ответ:

49.2;16.4;0.4

Пошаговое объяснение:

x - 2 сторона

3x+x+x-16 = 66

5x = 82

x = 16.4 - 2 сторона

16.4*3 = 49.2 - 1 сторона

16.4-16 = 0.4 - 3 сторона