Записати 12 прикладів відсотків і перевести кожний відсоток у десятковий дріб і у звичайний дріб,

наприклад:1% = 0,01 = 1/100

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Полина.

Ответ:

10%=0,1=10/100или 1/10

20%=0,2=20/100 или 2/10

67%=0,67=67/100 или 6,7/10

19%=0,19=19/100 или 1,9/10

78%=0,78=78/100 или 7,8/10

56%=0,56=56/100 или 5,6/10

68%=0,68=68/100 или 6,8/10

91%=0,91=91/100 или 9,1/10

82%=0,82=82/100 или 8,2/10

53%=0,53=53/100 или 5,3/10

46%=0,46=46/100 или 4,6/10

21%=0,21=21/100 или 2,1/10