Відстань від міста до стародавнього маєтку становить 37000 метрів. Туристи пройшли 3/8 цього шляху.

Яку відстань їм залишилося подолати, щоб дістатися до маєтку? Срочно ,пожалуйста!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Шпак Ирина.

Ответ:

23125

Пошаговое объяснение:

Способ 1:

37000 × 3/8 = 13875 м.

37000 - 13875 = 23125 м.

Способ 2:

8/8 - цілий шлях

8/8 - 3/8 = 5/8 - залишилося

37000 * 5/8 = 23125 м.

Отвечает Яковлев Никита.

Ответ:

37000 ÷ 8 = 4625

4625 × 5 = 23125