1.Перший член геометричної прогресії дорівнюе 3, а другий дорівнюе -15. Знайти п'ятий член

прогресії.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ивашкевич Вероника.

Ответ:

b5=1875

Пошаговое объяснение:

b1=3, b2=-15, b5=?

bn=b1*q^{n-1}

q=b2:b1= -15:3 = -5

b5=3*(-5)^{5-1}  ,      b5=3*(-5)^{4}

b5=3*625=1875