Середнє арифметичне чисел х і 7,8 дорівнює 9,2. Знайди х.


Ответы на вопрос

Отвечает Антоненко Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:


Отвечает Иванова Настя.

Відповідь:

10,6

Покрокове пояснення:

(х+7,8)/2=9,2

х+7,8=9,2*2

х+7,8=18,4

х=18,4-7,8

х=10,6