Потяг проїхав 936 км за 12 год, а літак пролетів 1872 км за 3 год. У скільки разів швидкість

літака більша за швидкість потяга?​

Ответы на вопрос

Отвечает Крупенёв Никита.

Ответ: у 8 разів швидше

Пошаговое объяснение:

Швидкість потяга 936/12=78км за годину

Швидкість літака 1872/3=624 км за годину

Знаходимо у скількі разів літак швидше за потяг 624/78= 8