Одне число у 2 рази більше від дру- гого. Якщо від першого числа від- няти 3,6, а до другого додати

4,8, то одержимо однакові результати. Знайдіть ці числа. Пожалуйста объясните

Ответы на вопрос

Отвечает Сосновская Таисия.

Ответ:

8,4 и 16,8

Пошаговое объяснение:

х-перше число

2х-3,6= х +4,8

х= 8,4

8.4*2= 16,8

16,8-3,6= 13,2

8,4+4,8= 13,2