Даю 20 балов П'ятикласники запланували зібрати 80 кг макулатури. За перший день вони зібрали 35 %

запланованої маси макулатури, а за другий день - 55 % решти. Скільки кілограмів макулатури ще потрібно зібрати п'ятикласникам, щоб виконати план?пж поможіть​

Ответы на вопрос

Отвечает Гуменников Матвей.

Ответ:

23,4

Пошаговое объяснение:

80·35/100=4·35/5=4·7=28 кг макулатуры было собрано за 1-й день.

(80-28)·55/100=52·11/20=26·11/10=28,6 кг макулатуры было собрано за 2-й день.

80-(28+28,6)=80-56,6=23,4 кг макулатуры осталось собрать.