5 Яке число треба підставитизамість а, щоб коренем рівняння12x-a=243 було число 30.а) 207 б)

213в) 603 г) 117​

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Ксения.
Г. (117)
нехай,х- корінь даного рівняння,тоді х=30
12•30-а=243
360-а= 243
а=360-243
а=117