Із двох міст відстань між якими 113,6км, одночасно в одному напрямі виїхали мотоцикл і автомобіль,

який їхав позаду. Автомобіль наздогнав мотоцикл через 8год. Знайди швидкість автомобіля, якщо швидкість мотоцикла 58,7км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Арнюдаева Юлия.

Ответ:

1)58,7*8=469,6 км подолав мотоцикліст за 8 год;

2)113,6+469,6=583,2 км відстань, яку подолав автомобіль щоб наздогнати мотоцикліста;

3)583,2:8=72,9 км/год швидкість автомобіля.

Отвечает Musayev Lezgin.

Ответ:

72,9

Пошаговое объяснение:

x - скорость автомобиля, км/ч.

113,6÷(x-58,7)=8

x-58,7=1136/80

x=14,2+58,7=72,9 км/ч