Варіант 1 1) Знайдіть значення виразу 33, 58:4,6+0,43:0,1.2) Розв'яжіть рівняння;а) 28:x = 0,35;

б) 2,4х = 6.3) У агрофірмі посіяли пшеницю на площі 31,5 га, що в 1,5 рази більше,ніж площа, засіяна гречкою. Яка площа засіяна гречкою?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зузулина Даша.

Пошаговое объяснение:

1) 33,58:4,6+0,43:0,1=7,3+4,3=11,6

2) 28:х=0,35. 2,4х=6

х=28:0,35. х=6:2,4

х=80. х=2,5

3) 31,5:1,5=21 га

Отвечает Аверин Макс.
1) 7,343
2) 28:x=0,35
x = 28:0,35
x = 80
3) 31,5 : 1,5 = 21
Відповідь: 21