Відстань між пунктами A і B дорівнює 45 км. Одночасно назустріч один одному вийшли два моторні

човни, власні швидкості яких однакові. Через 1,5 год вони зустрілися. Знайдіть власну швидкість човнів, якщо швидкість течії річки 3 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Бабич Анастасия.

Ответ:

15

Пошаговое объяснение:

( Х+3)•1.5+( х-3)•1.5=45

1.5 х+4.5+1.5 х-4.5=45

Х=15

Отвечает Ившина Аня.

Ответ:

15 км/ч

Пошаговое объяснение:

Пусть Х – скорость лодки

Тогда  

Х-3 – скорость лодки против течения

Х+3 – скорость лодки по течению

Составляем уравнение

(Х-3) + (Х+3) = 45:1,5

2Х = 30

Х = 15