Розв’яжи задачу, склавши рівняння: На трьох полицях знаходиться 70 книг. На першій полиці в два

рази більше книг, ніж на другий, а на третій - на 10 книг менше, ніж на першій.Скільки книг на кожній полиці?СРОЧНО!​

Ответы на вопрос

Отвечает Люторевич Валерия.

Ответ:

20, 40, 10

Пошаговое объяснение:

Перша поличка - х

Друга поличка - 2х

третя поличка - х-10

Сума - 70

рівняння- х+2х+х-10=70

4х=70+10

4х=80

х=80/4

х=20, тоді

на першій поличці - 20

на другій поличці - 20*2=40

на третій поличці - 20-10=10