Помогите с задачою дам 10 балов прошу єто все что есть Олена долає пішки відстань між селами за2,4

години а Аліна за 3 години.Знайди швидкість кожної дівчини якщо швидкість Олени на 1км/год більша ніж швидкість Аліни

Ответы на вопрос

Отвечает Тимчук Маша.

Відповідь:

Швидкість Аліни = 4км/год, Швидкість Олени = 5 км/год

Покрокове пояснення:

Нехай шв. Аліни = х км/год, а шв.Олени = (х+1) км/год. Тоді шлях, який подолала Аліна = 3х км, а шлях, який подолала Олена = 2,4(х+1). Складаємо рівняння:

3х = 2,4(х+1)

3х = 2,4х + 2,4

3х - 2,4х = 2,4

0,6х = 2,4

х = 2,4 : 0,6

х = 4