Катер подолав певну відстань за течією річки за 2 год., а на зворотній шлях витратив 6 год.

Знайдіть швидкість течії річки, якщо власна швидкість катера дорівнює 1,8 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Чевин Дима.

Ответ:

0,9

Пошаговое объяснение:

x - скорость течения реки, км/ч.

2(1,8+x)=6(1,8-x)                         |2

1,8+x=5,4-3x

x+3x=5,4-1,8

x=3,6÷4=0,9 км/ч