Периметр прямокутника дорівнює 12,4 см,одна з його сторін на 3,8 см менша від другої.Знайдіть площу

прямокутника.Треба скласти рівняння и вирішити його

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнов Максим.

Ответ:6

Пошаговое объяснение:

1 сторона - х

2 сторона - х+3,8

Уравнение: х+х+х+3,8+х+3,8=12,4

4х=4,8

х=1,2

S=1,2×5=6

Отвечает Артюхова Юлия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай одна сторона - х см, тоді друга -( х- 3,8) см. Згідно формули периметра знайдемо сторони прямокутника:

2(х + х-3,8) = 12,4

2х +2х-7,6= 12,4

4х= 20

х= 5 см одна сторона

х- 3,8= 5- 3,8= 1,2 см друга сторона

Площа прямокутника дорівнює: S= a*b= 5 * 1,2 = 6 см2