Розв'яжіть рівняння, використовуючи алгоритм 7(3х - 1) = -4х + 23


Ответы на вопрос

Отвечает Лисов Андрей.

Ответ:

7(3х - 1) = - 4х + 23

21х - 7 = - 4х + 23

21х + 4х = 23 +7

25х = 30

х = 1,2

.

Поставте ❤️ і зробіть мою відповідь найкращою, будь ласка