Одне із чисел в два рази більше за інше.Знайдіть більше число, якщо сума цих чисел90.​


Ответы на вопрос

Отвечает Косик Анастасія.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай одне число - х, тоді друге число - 2х

х+2х= 90

3х= 90

х= 90 : 3

х= 30 меньше число

2х= 2*30= 60 більше число