легковой автомобіль за 3 год пройшов шлях,який вантажівка долае за 5 год .знайдіть швидкість

кожного автомобіля ,якщо швидкість легкового автомобіля на 40 км/год більша за швидкість вантажівкі​

Ответы на вопрос

Отвечает Дудин Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - скорость грузовика, км/ч.

3(x+40)=5x

3x+120=5x

120=2x

x=120/2=60 км/ч - скорость грузовика.

60+40=100 км/ч - скорость легкового автомобиля.