При якому значенні n вектори a(4;2n;-1) і b(-1;1;n) перпендикулярні?


Ответы на вопрос

Отвечает Гайсин Ринат.

Ответ:

n=4

Пошаговое объяснение:

a(4;2n;-1) ⊥ b(-1;1;n) <=> ab=0,

x1*x2+y1*y2+z1*z2=0

4*(-1)+2n*1+(-1*n)=0

-4+2n-n=0

n=4