Школярі пішли у триденний похід довжина маршруту якого дорівнює 85 км. Першого дня вони пройшли 40%

всього маршруту, а другого - на 5 км більше, ніж третього дня. Скільки кілометрів пройшли школярі третього дня ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лучин Максим.

Ответ:

1 день - 34 км, 2 день - 28 км,3 день - 23 км

Пошаговое объяснение:

85*40%=85*0.4=34 - 1 день

первый день 34 км, второй 5+х,чем третий, а третий день - х км.

х+х+5+34=85

2х+39=85

2х=85-39

2х=46

х=23

23км - прошли школьники за третий день

23+5=28 - прошли школьники за другий день