Мені треба пояснення до цієї задачі за 20 зошитів мама заплатила 140 грн зошиті в лінію лінію було

12 шт у клітинку решта скільки коштують зошити у клітинку

Ответы на вопрос

Отвечает Базарымбекова Айсауле.
1)140:20=7(грн) - коштує один зошит
2)20-12=8 (зош) - в клітинку
3)8*7=56 (грн)
Відповідь:56 гривень коштують зошити в клітинку.