хлопчик проплив 100 метрів зі швидкістю 25м/хв дівчинка витратила на цю дистанцію на 1 хв.більше з

якою швидкістю плила дівчинка

Ответы на вопрос

Отвечает Егорова Настя.

Ответ:

20 м/хв

Пошаговое объяснение:

100÷25=4 хв - плив хлопчик

4+1=5 хв - пливла дівчинка

100÷5=20 м/хв - швидкість дівчинки

Отвечает Грицило Аня.

30

Пошаговое объяснение: