відстань від пункту А до пункту В стсновить 426 км. Автобус за першу годину подолав 1/6 шляху.

Скільки йому залишилося проїхати?​

Ответы на вопрос

Отвечает Карчевская Вероника.

Якщо автобус подолав 1\6 шляху,то можемо вважати,що:

426км=6\6 шляху

6\6-1\6=5\6 - частина шляху,яка залишилася.

1)426:6=71(км)-1\6 частина шляху

2)71х5=355(км)-5\6 частина шляху

Відповідь:автобусу залишилося подолати 5\6 усього шляху,або ж 355 км