Тато приніс з базару кавун. За вечерею він з'їв 1/4 частичну кавуна, мама з'їла 1/5 частину

кавуна, а син – 1/6частину кавуна. Після цього залишилося ще 2 кг 300 г. Скільки важив кавун?​

Ответы на вопрос

Отвечает Грошев Никита.

Ответ: 100%-?

38%-2,3кг

2,3÷38 × 100 = 6кг 52г или 6,052кг

Пошаговое объяснение:

1÷4=25% + 1÷5=20% + 1÷6=17% = 62%

100%-62%=38% - 2,3кг