Розв'яжіть будь ласка задачу. Терміново! зливок сплаву на 28% складається з міді, на 56% - із

заліза, а решту 144 грамів становить нікель. Яка масса зливку? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Богачев Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. 28+56=84(%)- разом заліза та міді

2.100-84=16(%)- скгадає нікедь

3.144:16*100=900( г)- маса зливку